screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

klinika medycyny estetycznej Katowice

klinika medycyny estetycznej Katowice

Dziewczyny, do kogo się teraz odezwać, że tak powiem pilnie z problemem dermatologicznym w Katowicach? Ktoś poratuje? Bardzo proszę.

maartunia

Posty: 2

 
Priorytetowo konsultacje dermatologiczne i diagnostyka problemów skórnych. Dopiero na tej podstawie można dopasować dalsze działania terapeutyczne.

Joe

Posty: 8

 
Zdecydowanie polecam technologie laserowe, chociażby do zamykania naczynek. Przyjemna forma leczenia kompleksów przyznam szczerze :)

Wielki Duch

Posty: 6

 
Dla osób z problemami alergicznymi, które chcą się odmładzać za pośrednictwem mezoterapii igłowej polecam dr Lenartowicz. Przy zabiegu wystąpienie reakcji alergicznej praktycznie nie występuje. Dwa, nawet na cellulit działa, a nie tylko na zmarszczki, więc można zrobić w formule 2 w 1, czy jeszcze w innych konfiguracjach, jak ktoś chce :)

Fiflek

Posty: 2

 
Spróbuj też osocza bogatopłytkowego, szczególnie na potrzeby skóry wrażliwej. Do 1000 złotych powinnaś się zmieścić. Poza tym dziękuję za polecenie kliniki, nie wiedziałam nawet, że takie dobre działają w Katowicach.

Radziu

Posty: 11

 
Zawsze przeglądam dokładnie wizytówki lekarzy, czy mają publikacje, certyfikaty, gdzie się szkolili dodatkowo. Można to najczęściej szybko sprawdzić i przekonasz się o kwalifikacjach.

dermu34

Posty: 24

 
Zawsze możesz dopytać o konkretny preparat i sobie porównać jakość. Raczej salony medycyny estetycznej takiej wiedzy nie blokują klientkom.

Mariusz

Posty: 4

 
Ceny botoksu bardzo spadły w ostatnich latach, a podejrzewam, że i spadną w niedługim czasie po kryzysie, więc tym bardziej warto teraz trochę na zabiegi medycyny estetycznej.

Dyduchrr

Posty: 3

 
Spróbuj liftingu twarzy podstawowego na początku, a jak nie będziesz do końca zadowolona z wyników to możesz w botoks inwestować później. U mnie to zadziałało.

grubasek

Posty: 19

 
Teraz pozostają konsultacje online, ale pewnie będą okresy, kiedy pójdziesz z odpowiednim zabezpieczeniem do salonu medycyny estetycznej. Moim zdaniem warto teraz stawiać na sprawdzone, doświadczone marki po prostu.

WF2015

Posty: 16